Bugun...

reklam

reklam

KAMU SEN AVUKATLARI KUTLADI
+ -


KAMU SEN AVUKATLARI KUTLADI

Türkiye Kamu- Sen Devrek Temsilciliği tarafından, "5 Nisan Avukatlar Günü" nedeniyle Devrek adliye binasında avukatlar ziyaret edilerek günleri kutlandı.
Türkiye Kamu -Sen Devrek Temsilcisi ve Devrek Türk Eğitim -Sen Başkanı Cemalettin Yüceer nezaretinde Türk Sağlık -Sen Zonguldak Şube Sekreteri Aytaç Korkmaz, Devrek Türk Haber-Sen İlçe Temsilcisi Habip Dereli, Devrek Türk Büro -Sen İlçe Temsilcisi Ramazan Dernek ve Türk Diyanet Vakıf-Sen İlçe Temsilcisi Mehdi İpşir, Zonguldak Barosu Devrek Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Emrah Özmekik ve adliyede görev yapan diğer avukatları adliye binasında ziyaret ederek günlerini kutladılar.
Kamu -Sen Devrek Temsilcisi ve Devrek Türk Eğitim -Sen Başkanı Cemalettin Yüceer, "Ziyaretimizin amacı, '5 Nisan Avukatlar Günü' nedeniyle Devrek adliyesinde görev yapan arkadaşlarımızın bu özel günlerini kutlamak. Adliyede insanların haklarını savunmak için görev yapan avukat arkadaşların görevlerinin çok kolay olmadığının bilincindeyiz. Arkadaşlarımıza bizlere zaman ayırdıkları için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz" dedi. Avukatlar Günü nedeniyle kendilerine ziyarette bulunan Türkiye Kamu-Sen Yöneticilerine teşekkür eden Emrah Özmekik, "Devrek adliyesinde görev yapan avukat arkadaşlarımızın adına bizlerin günlerini kutlamak için buraya kadar zahmet vererek gelen, ilçenin çeşitli birimlerinde görev yapan ve aynı zamanda da sendikal anlamda mücadele eden memur temsilcilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.Tarih: 06-04-2010 00:00:00
Bu haber 339 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUM YAP
YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Güncel HABERLERİ

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR